NASZE MOTTO:
"Wykonuj każdą pracę tak, jakby miała ona być ostatnią w twoim życiu"
M. Aureliusz.
MENU >
Kariera

      Wierzymy, że ważnym czynnikiem sukcesów naszej frimy są ludzie, którzy tu pracują. Staramy się zapewnić jak najlepsze warunki pracy i zawsze znajdować optymalne połączenie między celami firmy i pracowników, tak aby tworzyć grupę zadowolonych, życzliwych i kompetentnych ludzi. Stawiamy na osoby z pasją i wielkim zapałem do pracy, osoby energiczne i chętnie podejmujące wyzwania, a przede wszystkim osoby odpowiedzialne, które poważnie traktują swoje obowiązki.

      Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole, wyślij swoje CV na następujący ares mailowy l.miotk@rempress.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska na które aplikujesz. Możesz też wysłać swoje CV nie aplikując na konkretne stanowisko, wówczas w tytule mail'a wpisz "aplikacja".

     Jednocześnie informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Prosimy o podpisanie następującego oświadczenia: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)".

Aktualnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska: